ul. Mickiewicza 1 | 68-100 Żagań | BANK: BZ WBK S.A. | SWIFT: WBKPPLPP | NR KONTA: 52 1090 2558 0000 0006 4000 2486

WITAMY SERDECZNIE
NA NASZEJ STRONIE

Kancelaria działa nieprzerwanie od 25 lat. Jest w pełni skomputeryzowana. Zatrudnia aktualnie troje asesorów i wysoko wykwalifikowany personel.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się do newslettera, a ponformujemy Cię o aktualnych licytacjach.

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji newslettera wpisz swój adres e-mail ponownie.O KANCELARII

Zbigniew Zarychta jest komornikiem od stycznia 1988, zaczynał od 2 pracowników, obecnie zatrudnia 25 pracowników, w tym 3 asesorów.


Informujemy, że istnieje możliwość podglądu stanu egzekucji przez wierzyciela na stronie: http://komornik-online.eu
Każdy wierzyciel, bądź pełnomocnik wierzyciela, zainteresowany tą formą pozyskiwania informacji o przebiegu egzekucji, powinien zwrócić się z pisemną prośbą, podając e-mail, na który przesłane zostaną dane dostępowe.


Kanceleria nasza preferuje elektroniczną wymianę informacji z wierzycielami pomiędzy bazami danych za pomocą plików XML - wnioski egzekucyjne oraz informacja o postępie egzekucji. Stosujemy elektroniczny podpis.


Korzystamy z systemu OGNIVO - elektoniczne zapytania o konta bankowe dłużników oraz CEPiK - elektroniczne zapytania o właściciela pojazdu. Informacje z ZUS pozyskiwane są drogą elektroniczną.


W lutym 2014 Kancelaria uzyskała dostęp do bazy danych PESEL-NET. Ustalenie poprawnych danych dłużnika w początkowej fazie egzekucji, pozwala na skuteczniejsze i szybsze dostarczenie korespondecji dłużnikowi oraz eliminuje koszty związane z wysyłaniem pisemnych wniosków do BEL.


Pozyskiwanie danych drogą elektroniczną pozwala na skrócenie czasu trwania egzekucji oraz zminimalizowanie kosztów ponoszonych przez wierzycieli.


NINIEJSZE STRONY MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE STANOWIĄ REKLAMY
DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ KANCELARIĘ KOMORNICZĄ.
Darmowy licznik odwiedzin
Copyright © Zbigniew Zarychta. Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: © DarkStoorM
Google+